Kdo jsme | Co Nabízíme | Kurzy | Klienti | Lektoři | Kontakty
Úspěšné vzdělávání
Chcete být úspěšní? S naším poradenstvím a kurzy to zvládnete!

Kdo jsme

Jsme H-Enter s.r.o. - personálně vzdělávací společnost zaměřující se na aktivní podporu profesionálního růstu pracovníků a týmů obchodních, výrobních, bankovních i společenských organizací. Cílem našich služeb je dosažení lepších výsledků v organizačních a pracovních činnostech týmů i jednotlivých pracovníků.

Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 2009 a již od našeho vzniku jsme stavěli na několikaletých zkušenostech z praxe. Do našeho týmu přijímáme pouze zkušené lektory s vysokou mírou schopnosti vést a předávat své zkušenosti Vám všem.

 

5 dobrých důvodů, proč se rozhodnout právě pro nás!

  1. Naší prvotní předností je komplexnost služeb v systému vzdělávání a rozvoje pracovníků, projektová a konzultační činnost
  2. Praktický přístup a použitelnost získaných dovedností - všechny naše programy jsou koncipovány tréninkově, s důrazem na procvičování a získání nejen znalostí, ale i dovedností díky snaze o úzkou návaznost tréninku na praxi.
  3. Získání správných návyků - pomocí našich tréninků, si vytváříte návyky, které si odnášíte jako trvalou přidanou hodnotu z našich kurzů.
  4. Dlouhodobá spolupráce, zahrnuje společnou přípravu, realizaci a podporu při aplikaci získaných znalostí a dovedností. Dlouhodobě pak zajistíme rozšiřování a prohlubování osvojených dovedností v praxi, plynoucí ruku v ruce s aktuálními trendy ve vašich činnostech.
  5. Kvalita a důvěra, ručíme za vysokou odbornou kvalitu, profesionalitu našeho lektorského týmu a obchodní i osobní důvěryhodnost a diskrétnost na obou stranách.

 

Nejste dosud rozhodnuti, zda naše služby využít? Podívejte se na naše dosavadní klienty, kteří s námi úspěšně spolupracují dodnes!

Rychlý kontakt

H-Enter s.r.o
Žižkova 309/12
370 01, České Budějovice
IČ: 28109589 DIČ: CZ28109589

Tel: +420 605 776 343
Mail: info@henter.cz
Web: www.henter.cz